Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Firma IBF Graphica S.A. działająca od 25 lat na rynku krajowym i zagraniczny w branży profesjonalnego handlu materiałami poligraficznymi, z siedzibą w Poznaniu poszukuje pracowników na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: Poznań

Obszar działania: Cały kraj

Opis stanowiska

  • poszukiwanie klientów na obszarze całego kraju,
  • bezpośredni kontakt z klientami (obecnymi oraz nowymi),
  • realizacja celów sprzedażowych oraz innych zadań zleconych przez przełożonego,
  • przepływ informacji pomiędzy klientami i naszą organizacją,
  • przejmowanie innych zadań/obowiązków podczas urlopów lub nieobecności kolegów z pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (techniczne kierunkowe będzie atutem),
  • język angielski w mowie i piśmie,
  • pozsiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • zorganizowanie i systematyka oraz konsekwencja w działaniu,
  • orientacja na osiąganie mierzalnych rezultatów,
  • ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego będzie atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • gruntowne szkolenie zerowe pozwalające objąć docelowe stanowisko pracy,
  • cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji,

Aplikacje (CV z aktualnym zdjęciem oraz z listem motywacyjnym) proszę przesyłać na adres praca@ibfg.pl z adnotacją w tytule [PRACA DH].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IBF Graphica S.A. z siedzibą w Poznaniu.”

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się osobiście. Rekrutacja będzie prowadzona bezterminowo, do odwołania.

    Pola oznaczone * są obowiązkowe